KRÁTKÉ AKTUALITY

Přátelé, posledních několik měsíců mi nefungoval mail - pokud mě chcete kontaktovat elektronickou cestou, použijte můj nový mail haikguitars@seznam.cz


3.3.2013

 V březnovém čísle časopisu Muzikus vyšel tří stránkový rozhovor s mojí osobou :). Tak pokud Vás zajímá na co se mě redaktoři ptali, celý článek najdete teké tady: ODKAZ NA ROZHOVOR.

27.7.2010

Začátkem června se po vystoupení kapely Medvěd 009 na jednom z festivalů Mezi Ploty nebo na Ouvalském bigbeatu ztratila má kytara HAIK:Ladies.  Za jakoukoli informaci vedoucí k jejímu nalezení budu moc vděčný!!!

31.5.2010

 15.5.2010 proběhl v Kralupeském kulturním domě koncert kapel Škwor a Syndrom. Kytarista skupiny Syndrom Zvéřa mi zahrál na zbrusu novou kytaru Ladies. Tady je fotka.
 Stejnou kytárku provětral i Peppouche z kapelky Vlasatý Žárovky na akci Dvořákův Máj ve Veltrusích. Foto zde.

4.5.2010

 V sekci video je k dispozici nový přírůstek - nový klip kapely Bratrstvo Luny, ve kterém můžete vidět mou baskytaru Haik: Striped. VIDEO ZDE

27.1.2010

Chcete se podívat, jak řádí Honza Štrup z kapely MEDVĚD 009 s kytarou HAIK: RED ARROW? Mrkněte sem.

NOVÉ KYTARY A BASKYTARY

GIBSON RD

Replika slavné kytary Gibson RD, kterou jsem stavěl na míru pro Deny a Biotruse Ulwersona z kapely Year of Pluto.

více informací ...

LADIES II

Další kytara s vykládanou horní desnou a hmatníkem.

více informací ...

LADIES BASS

Čtyřstrunná baskytara HAIK. Tělo je tvořeno gabunovým masivem s horní deskou vykládanou mahagonovým a javorovým ornamentem. Krk je vyroben z dřeva cotto, hmatnm je opět vykládán mahagonem a javorem. Tělo je s krkem spojeno šroubovaným spojem.

více informací ...

OLD OAKHEART

Tvar těla této BARITON kytary HAIK vycházi z modelů Ibanez Superstrat. Tělo je tvořeno gabunovým masivem, horní deska je mořený dub. Krk je vyroben z mahagonu a javoru, hmatník z palisandru.

více informací ...

BABBOO SKULL

Nová kytara z naší dílny byla vyráběna nas míru pro kytaristu grindcoerové party URIN - Babbooa, který si sám vytvořil návrh tvaru těla. Jedná se o bariton, tělo je tvořeno mahagonem, kytara má javorový krk, hmatník je palisandrový.

více informací ...

zobrazeno: 1 - 5 z celkem 44
HAIK GUITARS ::: elektrické kytary a baskytary na míru, servis, eshop s kytarovým příslušenstvím ::: mail: haikguitars@seznam.cz